Sklep stacjonarny
O WINIARNI CELLIER
Tajemnica - Pasja - Smak

Pasja poznawania, chęć odkrywania tajemnic, podążania za nowymi smakami – oto myśli i pragnienia, które towarzyszą nam od zawsze. Wino to doskonałe ich połączenie.

Tak też powstał Cellier – zrodzony z naszych marzeń.

Cellier to specjalistyczny sklep z winami, w którym opowiadamy o winach, o smakach, o podróżach. To miejsce, gdzie wśród przyjaciół i sąsiadów poznajemy kolejne niesamowite rejony winiarskie, gdzie, jeśli tylko chcesz, te niesamowite smaki możesz zabrać ze sobą.

Nasza winoteka to nasze smaki, nasze autorskie wybory, ale to również smaki naszych przyjaciół i klientów jak również znanych i cenionych somelierów i znawców wina. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Cellier to nie tylko wina, ale również akcesoria zestawy upominkowe i inne akcesoria winiarskie.

Lecz przede wszystkim Cellier to zadowoleni klienci. To dla nas najważniejsze.

NASZE REALIZACJE
Wyjątkowe upominki

Każdy z naszych świątecznych upominków może być dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb. Na specjalne życzenie możemy umieścić w wybranym opakowaniu dowolne dostępne na rynku wina, artykuły spożywcze i dekoracyjne. Wszystkie opakowania mogą zawierać znakowanie (logo) lub dedykowany karnet świąteczny. Wzory każdego z prezentowanych w katalogu koszy mogą Państwo obejrzeć osobiście w naszej Winiarni. Zawsze stawiamy na najwyższą jakości i zadowolenie klienta.

Nic w biznesie nie pomaga tak bardzo jak prosty gest, który buduje dobrą atmosferę współpracy. Winiarnia Cellier pomoże Państwu w budowaniu relacji w elegancki i jednocześnie niezobowiązujący sposób. Zainspiruj się naszymi realizacjami, skomponuj własny zestaw, a my z przyjemnością zrealizujemy Twoje indywidualne zamówienie!